Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2020-09-01
FOOD FOR HAIR - "maistas" plaukams iš EVELINE COSMETICS!

3 veganiški serijos Food For Hair šampūnai!

Sudėtyje 90% natūralios kilmės ingredientų. Jie fantastiškai valo galvos odą. Juos taip pat galima naudoti po keratininio plaukų tiesinimo!

 

 

 

Drėkinamasis plaukų šampūnas SWEET COCONUT

90% natūralios kilmės ingredientų

Normaliems ir ploniems plaukams

*KOKOSAS *MAKADAMIJA *PASIFLORA

Serija FOOD for HAIR (maistas plaukams) padeda prisotinti plaukus išskirtinėmis maitinamosiomis medžiagomis. Nepaprastai malonaus kvapo šampūnas skirtas normaliems ir ploniems plaukams. Efektyvūs komponentai švelniai valo galvos odą ir plaukus. Natūralus kokosų vanduo intensyviai drėkina. Makadamijos aliejus stiprina plaukų svogūnėlius, saugo nuo pažeidimų ir lūžinėjimo. Pasifloros ekstraktas maitina ir suteikia energijos bei spindesio. Egzotinis kokosų aromatas išlieka ilgą laiką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regeneruojamasis plaukų šampūnas AROMA COFFEE / 90% natūralios kilmės ingredientų

Silpniems, lūžinėjantiems ir į slinkimą linkusiems plaukams

*KAVA *AITRIOJI PAPRIKA *GUARANA

Serija FOOD for HAIR (maistas plaukams) padeda prisotinti plaukus išskirtinėmis maitinamosiomis medžiagomis. Nepaprastai malonaus kvapo šampūnas skirtas silpniems, į slinkimą linkusiems plaukams. Efektyvūs komponentai švelniai valo galvos odą ir plaukus. Natūralus kavos ekstraktas pažadina plaukų svogūnėlius, efektyviai saugo nuo slinkimo. Aitriosios paprikos ekstraktas efektyviai stimuliuoja galvos odą ir skatina plaukų augimą. Guaranos ekstraktas regeneruoja ir stiprina plaukus. Kavos aromatas išlieka ilgą laiką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po švelnių veganiškų Food For Hair šampūnų naudojimo, laikas kaukei, kuri taip pat yra #veganfriendly!    99% natūralių formulės ingredientų yra patalpinta į 500 ml talpą!   Ir pagaliau, jas galima naudoti ne tik kaip kaukes, bet ir kaip greito poveikio serumą ant sausų ar drėgnų plaukų galiukų  

 

 

 

 

 

Galite pasirinkti iš trijų variantų, skirtų skirtingiems plaukų poreikiams patenkinti: 

 

 

 

 

Drėkinamoji plaukų kaukė SWEET COCONUT / 99% natūralios kilmės ingredientų

Normaliems ir ploniems plaukams

*KOKOSAS *MAKADAMIJA *PASIFLORA

Serija FOOD for HAIR (maistas plaukams) padeda prisotinti plaukus išskirtinėmis maitinamosiomis medžiagomis. Nepaprastai malonaus kvapo ir kreminės tekstūros kaukė skirta normaliems ir ploniems plaukams. Efektyvūs komponentai švelniai valo galvos odą ir plaukus. Natūralus kokosų vanduo intensyviai drėkina. Makadamijos aliejus stiprina plaukų svogūnėlius, saugo nuo pažeidimų ir lūžinėjimo. Pasifloros ekstraktas maitina ir suteikia energijos bei spindesio. Kaukė lengvai paskirstoma, palengvina šukavimą. Egzotinis kokosų aromatas išlieka ilgą laiką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Maitinamoji plaukų kaukė BANANA CARE / 99% natūralios kilmės ingredientų

Dažytiems ir pažeistiems plaukams

*BANANAS *AVOKADAS *PAPAJA

Serija FOOD for HAIR (maistas plaukams) padeda prisotinti plaukus išskirtinėmis maitinamosiomis medžiagomis. Nepaprastai malonaus kvapo ir kreminės tekstūros kaukė skirta dažytiems ir pažeistiems plaukams. Banano ekstraktas minkština, maitina ir regeneruoja plaukus. Avokadų aliejus suformuoja plauko paviršiuje apsauginę plėvelę, saugančią nuo pigmento išplovimo ir paliekančią sveiką spindesį. Papajos ekstraktas drėkina, suteikia spindesio ir energijos po dažymo. Bananų aromatas išlieka ilgą laiką.

 

 

 

 

 

 

 

Regeneruojamoji plaukų kaukė AROMA COFFEE / 99% natūralios kilmės ingredientų

Silpniems, lūžinėjantiems ir į slinkimą linkusiems plaukams

*KAVA *AITRIOJI PAPRIKA *GUARANA

Serija FOOD for HAIR (maistas plaukams) padeda prisotinti plaukus išskirtinėmis maitinamosiomis medžiagomis. Nepaprastai malonaus kvapo ir kreminės tekstūros kaukė skirta silpniems, į slinkimą linkusiems plaukams. Natūralus kavos ekstraktas pažadina plaukų svogūnėlius, efektyviai saugo nuo slinkimo. Aitriosios paprikos ekstraktas efektyviai stimuliuoja galvos odą ir skatina plaukų augimą. Guaranos ekstraktas regeneruoja ir stiprina plaukus. Kavos aromatas išlieka ilgą laiką.