Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2021-11-17
Hidrogelio padukai paakiams iš MODUM

Sunku yra susilaikyti ir neišbandyti šių akių padukų. Pirma, dizainas yra tikrai labai šaunus, kaip ir šūkis! O antra, tai pirmieji baltarusiški padukai, kurie realiai gaminami Baltarusijoje (dažniausiai tai bendrai kinų ar korėjiečių produkcija). 


MODUM

Hidrogelio paakių padukai RUGIAGĖLĖ

Kompleksas, kurio sudėtyje ženšenio, rugiagėlės ir alavijų ekstraktai, padės pamiršti apie nuovargio ir pirmųjų raukšlelių požymius. Ženšenis puikiai tonizuoja ir ramina odą. Rugiagėlė puikiai gaivina, suteikia odai švytėjimo, o taip pat padeda kovoti su tamsiais paakių ratilais. Vitaminas B3 saugo nuo raukšlių susidarymo. Alavijų gelis pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis.

 

 

 

 

MODUM

Hidrogelio paakių padukai LINAS

Skelbi kosmetinį perversmą paakių odai, dalyvaujant baltarusiško gerumo ir darbštumo simboliui - linui. Linas puikiai tonizuoja odą ir mažina bet kokios dienos pėdsakus: sunkių darbadienių ar linksmų išeiginių - nėra skirtumo. Trigubo poveikio hialuronas padovanos odai drėkinimą. O dvigubo poveikio kolagenas lygina raukšles. Tegu linas pasidarbuoja tavo labui, juk Tu nusipelnei.

 

 

MODUM

Hidrogelio paakių padukai BULVĖ

Ne, padukai ne bulvinių blynų formos! Ir TAIP - bulvės tikrai naudojamos odos priežiūroje. Dėmesio! Specialiai paakių odos priežiūrai buvo sukurta ši „mišrainė", kurios sudėtyje yra kofeino, pantenolio, bulvių, smidrų, brokolių, artišoko, rukolos ir rozmarinų ekstraktų. Bulvių ir kofeino kompleksas dukart efektyviau susidoroja su paburkimais, tamsiais paakių ratilais, šparagai (smidrai) puikiai tonizuoja ir drėkina, brokolių ekstraktas - puikus natūralus detoksas.