Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2022-06-06
MELICA ORGANINĖS dantų pastos

MELICA ORGANIC DANTŲ PASTA TOTAL CARE 7, 100ml

Melica Organic dantų pasta Total Care 7 sukurta visapusiškai dantų priežiūrai ir apsaugo nuo 7 odontologinių problemų. Saugo nuo dantų ertmių susidarymo ir ėduonies, šalina apnašas ir dantų emalio įtrūkimus, neutralizuoja nemalonius burnos kvapus, stiprina dantis ir suteikia baltumo.

 97,5% natūralios prigimties komponentų

 

 

 

MELICA ORGANIC DANTŲ PASTA SU SKANDINAVIJOS AUGALŲ EKSTRAKTAIS, 100 ml

Melica Organic dantų pasta su skandinavijos augalų ekstraktais yra skirta kasdieninei burnos ir dantų priežiūrai. Kruopščiai parinktų žolelių ekstraktai saugo dantenas nuo uždegimo ir neutralizuoja nemalonius burnos kvapus. Natūralus kalcio šaltinis Kalident stiptina dantų emalį.

 98,5% natūralios prigimties komponentų

 

 

 

 

 

MELICA ORGANIC JUODA BALINAMOJI DANTŲ PASTA SU ANGLIMI, 100 ml

Melica Organic juoda balinamoji dantų pasta su medžio anglimi efektyviai šalina apnašas, balina dantis ir suteikia ilgalaikį gaivos pojūtį. Juodoji anglis padeda kovoti su ėduonį sukeliančiomis bakterijomis. Ksilitolis užtikrina aktyvią remineralizaciją ir apsaugo nuo karieso.

97,5% natūralios prigimties komponentų

 

 

 

MELICA ORGANIC DANTŲ PASTA SU UOGŲ EKSTRAKTAIS PAAUGLIAMS, 100 ml

Melica Organic dantų pasta su Polyplant Red fruit ir Kalident specialiai sukurta paauglių dantų priežiūrai. Natūralus kalcio šaltinis Kalident stiprina dantų emalį. Ksilitolis apsaugo nuo apnašų susidarymo ir didina atsparumą kariesui.

 98,8% natūralios prigimties komponentų

 

 

 

MELICA ORGANIC DANTŲ PASTA VAIKAMS, 100 ml

Melica Organic obuolių skonio dantų pasta vaikams sukurta specialiai kasdienei vaikų dantų priežiūrai. Natūralus kalcio šaltinis Kalident stiprina dantų emalį, užpildo mikroįtrūkius bei įbrėžimus. Ksilitolis užtikrina aktyvią remineralizaciją ir apsaugo nuo karieso.

98,8% natūralios prigimties komponentų

 

 

 

MELICA ORGANIC PERSIKŲ SKONIO DANTŲ PASTA VAIKAMS, 100 ml

Melica Organic persikų skonio dantų pasta vaikams sukurta specialiai kasdienei vaikų dantų priežiūrai. Natūralus kalcio šaltinis Kalident stiprina dantų emalį, užpildo mikroįtrūkius bei įbrėžimus. Ksilitolis užtikrina aktyvią remineralizaciją ir apsaugo nuo karieso.

98,8% natūralios prigimties komponentų