Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2021-01-29
Nauja kosmetikos serija GOJI FIT - sveikas Jūsų plaukų ir odos maitinimas!

Nauja kosmetinė plaukų, veido ir kūno priežiūros linija. Kosmetikos linija su goji uogomis Goji Fit Bioworld (Bio world) jungia ne tik šių stebuklingai veikiančių uogų ekstraktus,  bet ir aktyviuosius kompleksus, kurie nukreipti į kovą su raukšlėmis, į maitinimą ir odos dehidratacijos problemos sprendimą. Veido priežiūros priemonės Goji Fit Bioworld (Bio world) pasižymi antioksidaciniu efektu. Kūno priežiūros priemonių linijoje Goji Fit Bioworld (Bio world ) - dušo gelis, kūno losjonas, rankų ir kojų kremai. Taip pat, kaip ir veido priemonės, jos pasižymi odos stangrinimo poveikiu, prisotina vitaminais, tokiais kaip Е, С, В5, В6.

Goji Fit Bioworld (Bio world ) plaukų priežiūrai skirtos priemonės - šampūnas, atkuriamoji emulsija plaukų galiukams,  fliuidas plaukų glotnumui, balzamas - visa tai padeda puoselėti plaukus ir suteikia jiems prabangią išvaizdą. Juk yra visiems žinoma, kad nuostabūs plaukai puošia kiekvieną moterį. 
  
Plaukų šampūnas - atkuria plaukų struktūrą, išlygina skilinėjančius galiukus ir atkuria prarastą spindesį. Vitaminų kompleksas skatina spalvos ryškumą, didina ploaukų tankumą, atitinkamai didina apimtį. Goji uogų ekstraktas veikia tokiu būdu, kad galvos odos kraujo cirkuliacijos dėka niveliuojamos tokios problemos, kaip žilės atsiradimas ir plaukų lūžinėjimas. Šampūno sudėtyje didelė mineralų koncentracija.