Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2018-08-01
Nauja plaukų priežiūros linija NEW ANNA COSMETIC

Unikalus aktyviųjų  komponentų derinys suteikia plaukams gyvybingumo, žvilgesio ir šilko glotnumo. 

Linijoje - 4 šampūnai (priklausomai nuo plaukų tipo) ir plaukų kaukė. Retro stiliaus pakuotė traukia dėmesį, o flakonėlio turinys tikrai nenuvils! 

IŠBANDYK PIRMA! 

 

Plaukų šampūnas / Pažeistiems plaukams

Su kosmetiniu žibalu, ricinų ir argano aliejais

Aktyvieji ingredientai drėkina plaukus ir jautrią galvos odą. Kosmetinis žibalas maitina ir regeneruoja plaukus nuo svogūnėlių iki pat galiukų. Argano aliejuje yra antioksidantų, vitamino E ir riebiųjų rūgščių - stiprina ir saugo plaukus. Ricinų aliejus atgaivina ir regeneruoja itin pažeistus ir sausus plaukus.

Plaukų šampūnas / Normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams

Su kosmetiniu žibalu, citrinos, kiaušinių ir mielių ekstraktais

Aktyvieji ingredientai, turtingi vitaminais ir mineralais, drėkina, regeneruoja ir maitina plaukus, ypatingai po stiprių plaukų modeliavimo priemonių naudojimo. Šampūnas sugrąžina plaukams sveiką išvaizdą, natūralų spindesį ir švelniai pakelia juos nuo šaknų.

Plaukų šampūnas / Su kosmetiniu žibalu, vitaminų kompleksu ir šlapalu (Urea)

Pažeistiems, spindesį praradusiems plaukams bei sausai, jautriai galvos odai

Šampūnas praturtintas vitaminais A, E, F, grupių B ir H ir šlapalu. Idealiai tinka kasdienei plaukų priežiūrai. Unikalus aktyviųjų komponentų derinys sugrąžina plaukams gyvybingumą, spindesį ir suteikia šilko glotnumo. Užtikrina plaukų drėkinimą, gilią regeneraciją ir intensyvų maitinimą. 

Plaukų šampūnas / Silpniems, slenkantiems plaukams

Su kosmetiniu žibalu, asiūklio, ajerų ir dilgėlės ekstraktais

Žolelių ekstraktai - daugelio naudingų komponentų šaltinis: vitaminų (C, K, grupės B), mikroelementų (kalcis, magnezija, geležis, silicis, fosforas, siera), kurie maitina plaukus nuo svogūnėlių iki pat galiukų. Plaukai įgauna sveiką išvaizdą, tampa elastingi, stiprūs, skatinamas jų augimas.

Plaukų kaukė

Su ricinų ir argano aliejais, kiaušinių, alavijų, mielių, citrinos ekstraktais ir kosmetiniu žibalu

Rekomenduojama naudoti sausiems, matiniams plaukams ir po stiprių modeliavimo priemonių naudojimo. Regeneruoja plaukus nuo svogūnėlių, sugrąžina jiems sveiką ir žvilgančią išvaizdą. Aktyvieji komponentai turtingi vitaminais ir mineralais, kurie puikiai maitina plaukus, o taip pat jautrią galvos odą.