Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2023-04-04
Panevėžyje duris atvėrė nauja „Martina“ parduotuvė

Kokybė už žemą kainą

„Martina" parduotuvės orientuotos į pirkėjus, ieškančius pigių kainų, tačiau norinčius gauti kokybišką produktą. Prekės turi itin mažus antkainius, o kuomet pasiūlomos nuolaidas, kainos tampa prieinamos kiekvienam, net ir mažesnes pajamas turintiems pirkėjams. Nesibaigiančios nuolaidos ir akcijos padės jums sutaupyti.

Platus asortimentas

Parduotuvėje prekiaujama kosmetika, parfumerija, buitine chemija, higienos prekėmis, trikotažu, todėl pirkėjas vienoje vietoje gali gauti visko, ko jam reikia.

Prekių kilmės geografija yra išties plati: atstovaujami tiekėjai iš visos Europos - Italijos, Ispanijos, Anglijos, Vokietijos, Lenkijos, Suomijos, Nyderlandų. Taip pat bendradarbiaujama su Azijos tiekėjais. Čia rasite produktų iš Pakistano ir Kinijos. Daugelio prekių kitose kosmetikos parduotuvėse neaptiksite.

Partnerystė su Ukraina

„Martina" gali pasigirti ilgamete draugyste ir partneryste su Ukrainos tiekėjais. Jų produkcija užima nemažą šių parduotuvių asortimento dalį. Tiekdami ukrainietiškas prekes, jie palaiko Ukrainos verslą ir ekonomiką, o šie savo ruoštu stiprina ir pačią šalį. Pasak parduotuvės kolektyvo, vis daugiau žmonių šiandien ieško būtent ukrainietiškų prekių, ir taip dar truputį prisideda prie pagalbos šiai nuostabiai, tačiau karo niokojamai šaliai.

Pagaminta Lietuvoje

Lietuvoje pagamintos prekės užima didelę pirkėjų krepšelio dalį, todėl, siekdami patenkinti visų klientų lūkesčius, „Martina" siūlo ir Lietuvos gamintojų produkciją. Glaudžiai bendradarbiaujama su Lietuvos gamintoju „Melisa Laboratorium", kuri gamyboje naudoja patikrintus, kruopščiai atrinktus komponentus, ypatingą dėmesį teikiant natūralios kilmės žaliavoms. Visi produktai gaminami pagal originalias, įmonėje sukurtas receptūras.

Ilgametė patirtis

Panevėžyje daug metų buvo dvi „Martina" parduotuvės. Jos susijungė į vieną, itin didelę parduotuvę, kuri įsikūrusi po centrinės parduotuvės „Maxima" stogu. Kadangi patalpos išsiplėtė, siūlomas ir daug platesnis asortimentas.

Panevėžyje dirba šaunus pardavėjų-konsultančių kolektyvas, turintis ilgametę darbo patirtį su siūloma produkcija, todėl kiekvienam klientui pateiks individualiai pritaikytus pasiūlymus, pakonsultuos ir padės parinkti profesionalias, grožį puoselėjančias priemones.  

 Išskirtinės prekės

„Martina" išskirtinumas - platus ir unikalus prekių asortimentas. Pasak vadovo, kitose grožio prekių parduotuvėse dažniausiai matome tas pačias prekes, o asortimentas nesikeičia. Na, o štai „Martina" parduotuvės kolektyvas nuolat ieško naujų tiekėjų, galinčių pasiūlyti įdomių, nematytų, unikalių prekių.

„Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti", - sako lietuvių liaudies patarlė. Taigi, apsilankę naujojoje „Martina" parduotuvėje visais privalumais įsitikinsite  patys.