Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
TIK 4.91 EUR
EVELINE COSMETICS Lyginamasis rūgštinis odos pilingas GLYCOL THERAPY 15%

Glikolio rūgštis 15% / Gliukonolaktonas 5% / +AHA kompleksas / Hialurono rūgštis 

Visų tipų odai

 

Inovatyvi koncentruota eksfolijuojanti formulė - sudėtyje yra net 15% glikolio rūgšties ir 5% komplekso su gliukonalaktonu ir AHA rūgštimis (pieno ir obuolių). Akimirksniu lygina odos struktūrą, užtikrina baby soft skin efektą. Redukuoja netobulumų ir odos senėjimo požymių matomumą, sugrąžina odai sveiką išvaizdą. 15% glikolio rūgštis efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles, skatina odos atsinaujinimą. Lygina odos spalvą, atblokuoja ir siaurina poras. 5% gliukonalaktono + AHA rūgščių kompleksas užtikrina odos revitalizaciją, stimuliuoja odos regeneraciją.  Hialurono rūgštis ir alavijas giliai drėkina, mažina sudirgimus ir paraudimus.

Naudojimas: vakarais tepti ant nuvalytos sausos odos. Po 5 minučių nuskalauti vandeniu arba nuvalyti drėgna šluoste. Naudoti daugiausia 3 kartus per savaitę (ne kasdien).

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui! Prieš naudojimą, būtinai atlikti jautrumo testą (išbandyti nedideliame odos plotelyje). Atsiradus kokiai nors odos reakcijai, nedelsiant nutraukti naudojimą ir pasitarti su dermatologu. Nenaudoti ant pažeistos, sudirgusios odos. Saugoti nuo vaikų!

Dėmesio! Sudėtyje yra AHA rūgščių, kurios gali didinti odos jautrumą saulei ir kelia saulės nudegimo pavojų. Priemonės naudojimo metu ir savaitę po - būtina naudoti kremą su saulės filtrais ir vengti buvimo saulėje. 

 

Atgal į katalogą