Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Straipsniai
MADINGI MAKIAŽO TRENDAI 2020

Make-up trendai iš paskutiniųjų pasirodymų nepaliks Jūsų abejingų, juk visažistai pasistengė padaryti makiažą „nešiojamu" kasdieniame gyvenime, bet tuo pačiu - nenuobodžiu. 

 

Skaityti daugiau...
Odos priežiūra žiemą

Žiema - rimtas viso organizmo išbandymas, bet pirmasis „smūgis" atitenka odai, kuri ne veltui vadinama apsauginiu sluoksniu. Pati švelniausia ir pažeidžiamiausia jos dalis - mūsų veidas - atsidūria priekinėje fronto linijoje nelygioje kovoje su vėju, sniegu ir šalčiu.

 

Skaityti daugiau...
5 patarimai apie odos priežiūrą rudenį

Ruduo - sudėtingas metų laikas mūsų odai. Perėjimas nuo šilto sezono prie žemų temperatūrų ir padidėjusio drėgnumo, palydimo vėju - tikras išbandymas odai, ir jau dabar reikia susimąstyti apie tai, kaip pakeisti Jūsų kasdienę veido odos priežiūrą ir padėti odai jaustis apsaugotai.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...
Apie ką byloja Jūsų kasdienis makiažas?

Kartą mes su bičiuliu išsikalbėjome apie moterų grožį. Jis pasakė keistą frazę: „Aš moku „skaityti" moterį iš jos makiažo". Man pasirodė tai labai keista ir aš paprašiau paaiškinti, ką jis turi omenyje. 

 

 

Skaityti daugiau...
Kokia terminio vandens nauda?

Terminis vanduo - viena geriausių veido odos, o taip pat kūno priežiūros priemonė. 

Skaityti daugiau...
10 mitų apie grožį, kurie priverčia mus sau kenkti

Amžinai likti jauniems ir gražiems - sunkus darbas. 

Skaityti daugiau...
Skirtumas tarp antiperspiranto ir dezodoranto

Žodis «antiperspirantas» yra labai ilgas ir mums, turbūt, paprasčiau yra pasakyti dezodorantas  arba iš viso «dezikas», bet tai visiškai skirtingi dalykai.

 

Skaityti daugiau...
Kaip taisyklingai testuoti kosmetiką parduotuvėje?
Skaityti daugiau...
KAIP NEREIKĖTŲ PLAUTI GALVOS?

Manoma, kad nėra nieko paprastesnio nei išsiplauti galvą. Tačiau, čia galima pridaryti daug klaidų. Esama nemažai netaisyklingų įsitikinimų dėl šios procedūros.

 

Skaityti daugiau...
Veido odos priežiūros rekomendacijos vasaros periodu

Vasarą mes mėgaujamės šiltomis dienelėmis ir ilsimės po ilgos žiemos. Bet kaip bebūtų keista, šiltuoju metų periodu oda taip pat patiria stresą. Todėl mūsų veido odai būtina ypatinga priežiūra ir dėmesys. Dėl nuolatinio saulės poveikio neapsaugotai veido odai gali atsirasti strazdanos, pigmentinės dėmės ir raukšlės.  

 

Skaityti daugiau...
Kuo skiriasi BB-kremas nuo CC-kremo?

Kas yra taip vadinamieji abėcėliniai kremai ir kuo skiriasi BB kremas nuo CC kremo?

 

Skaityti daugiau...
Krakmolo naudojimas

Jeigu Jūsų paprašytų įvardyti prieinamą produktą, be kurio Jūs neįsivaizduojate apie 60% patiekalų, ką atsakytumėte? 

Skaityti daugiau...
5 natūralūs aromatai, kurie suteiks Jums energijos

Jeigu Jūs iš nuovargio nepastovite ant kojų, mintys padraikai išsilaksto, o smegenys atsisako normaliai funkcionuoti, neskubėkite darytis dar vieno kavos puodelio arba ieškoti energetinio gėrimo.

Skaityti daugiau...
Vasaros sezonas: protingas deginimasis ir pagalba nudegusiai odai

 

Mėgaukitės saule saikingai

Skaityti daugiau...
Apie veido kaukes su moliu

Apie kosmetinio molio naudą yra pasakyta nemažai teigiamų žodžių, juk jis pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis, sudėtyje turi priešuždegiminių ir raminamųjų komponentų.

 

 

 

Skaityti daugiau...
10 makiažo įsakymų

Makiaže, kaip ir gyvenime, yra savo taisyklių, kitaip sakant įsakymų.

 

Skaityti daugiau...
Veido odos priežiūra ("Markell cosmetics" veido odos priežiūros priemonės)

Veidas - tai mūsų vizitinė kortelė, o veido oda - "drabužis", pagal kurį mus pasitinka. Lygi ir glotni jauna oda sudaro gerą įspūdį be jokių Jūsų papildomų pastangų. Bet oda, kaip ir drabužiai, reikalauja tam tikros priežiūros. Ir kuo vyresni mes tampame, tuo daugiau pastangų, laiko ir pinigų reikia investuoti į savo odos jaunystę ir grožį.

 

Skaityti daugiau...
Natūrali, organinė ir mineralinė kosmetika

Žiūrinėjant kosmetikos parduotuvių lentynose prekių etiketes darai išvadą: visa kosmetika čia a) 100% natūrali arba organinė, b) susideda iš bio, eko arba organic komponentų, c) turi mažiausiai vieną sertifikatą, kuris patvirtina pirmuosius du faktus.

 

Skaityti daugiau...
Kas yra kosmetika?

Kosmetika – bendras pavadinimas substancijoms, naudojamoms pakeisti (pagražinti) žmogaus kūno išvaizdą ar kvapą. Kosmetika paprastai vadinami odos priežiūros kremai, losjonai, pudros, kvepalai, lūpdažiai, rankų ir kojų nagų lakas, akių ir veido kosmetikos priemonės....

Skaityti daugiau...