Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Straipsniai
Kaip atsikratyti prakaito kvapo?

Prakaituoti sveika

Prakaitavimas yra normali kiekvieno žmogaus fiziologinė funkcija ir turi didelę reikšmę atvėsimui streso, fizinio krūvio, karščiavimo, emocinio streso metu.  

 

Skaityti daugiau...
Kas kenkia mūsų odai?

Be odos priežiūros metodų tobulinimo, reikia nepamiršti ir apie jai kenkiančius įpročius.  

Skaityti daugiau...
PIRMOSIOS RAUKŠLĖS IKI 25 METŲ: KAIP SU JOMIS KOVOTI?

Raukšlės jau atsirado Jūsų veide, o Jums vos 18-25 metų? Tokioje situacijoje reikia tučtuojau imtis visų priemonių kovojant su šia neteisybe.  

Skaityti daugiau...
KAIP NEREIKĖTŲ PLAUTI GALVOS?

Manoma, kad nėra nieko paprastesnio nei išsiplauti galvą. Tačiau, čia galima pridaryti daug klaidų. Esama nemažai netaisyklingų įsitikinimų dėl šios procedūros.

 

Skaityti daugiau...
KAIP NUSTATYTI ODOS TIPĄ IR BŪKLĘ

Nors neegzistuoja net dviejų moterų su vienoda oda, visgi galima išskirti kelis pagrindinius kriterijus, kurie leidžia priskirti odą vienam ar kitam tipui. 

 

Skaityti daugiau...
MICELINIO VANDENS PASIRINKIMO GIDAS: VALYMAS IR ODOS ATNAUJINIMAS

Nepaisant to, kad micelinės odos valymo priemonės tvirtai užėmė pirmaujančią vietą tiek kosmetikos rinkoje, tiek ir viso pasaulio moterų širdyse, micelinis vanduo - palyginti naujas produktas, kurio istorija prasidėjo Prancūzijoje 2000-ųjų metų pradžioje.   

Skaityti daugiau...
Besulfačiai šampūnai. Privalumai ir trūkumai

Besulfatis šampūnas - tai kosmetinė priemonė, kurio sudėtyje nėra konservantų ir parabenų. Šios priemonės dabar itin populiarios ir paklausios savo unikalių savyių dėka. Jos nesausina plaukų, skatina plaukų augimą ir stiprina juos.

Skaityti daugiau...
Apie veido kaukes su moliu

Apie kosmetinio molio naudą yra pasakyta nemažai teigiamų žodžių, juk jis pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis, sudėtyje turi priešuždegiminių ir raminamųjų komponentų.

 

 

 

Skaityti daugiau...
Kosmetika karantine

Kas galėtų pagalvoti, kad karantinas ir su juo susiję apribojimai įtakoja mūsų odos būklę, o tai reiškia kad priverčia mus keisti priežiūros strategiją ir net gyvenimo būdą iš esmės. Belieka prisitaikyti prie aplinkybių!

 

 

Skaityti daugiau...
BEAUTY fotosesija: patarimai renkantis įvaizdį

Grožio fotosesijai „įgyvendinti" dažniausiai renkamas ryškus įvaizdis, sukurtas makiažo ir šukuosenos dėka...

Skaityti daugiau...
6 taisyklės, kaip padidinti odos priežiūros priemonių efektyvumą

Kosmetikos gamintojai kasdien siūlo daugybę pačių įvairiausių priemonių su inovatyviomis formulėmis, kurios skirtos spręsti odos problemas ir pagerinti jos būklę. Tačiau, priežiūros efektyvumą lemia ne tik taisyklingas kremo ar kaukės pasirinkimas, bet ir tai, kaip jie naudojami.

Siūlome išnagrinėti šį klausimą detaliau.

 

Skaityti daugiau...
Odos priežiūra žiemą

Žiema - rimtas viso organizmo išbandymas, bet pirmasis „smūgis" atitenka odai, kuri ne veltui vadinama apsauginiu sluoksniu. Pati švelniausia ir pažeidžiamiausia jos dalis - mūsų veidas - atsidūria priekinėje fronto linijoje nelygioje kovoje su vėju, sniegu ir šalčiu.

 

Skaityti daugiau...
5 patarimai apie odos priežiūrą rudenį

Ruduo - sudėtingas metų laikas mūsų odai. Perėjimas nuo šilto sezono prie žemų temperatūrų ir padidėjusio drėgnumo, palydimo vėju - tikras išbandymas odai, ir jau dabar reikia susimąstyti apie tai, kaip pakeisti Jūsų kasdienę veido odos priežiūrą ir padėti odai jaustis apsaugotai.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...
Apie ką byloja Jūsų kasdienis makiažas?

Kartą mes su bičiuliu išsikalbėjome apie moterų grožį. Jis pasakė keistą frazę: „Aš moku „skaityti" moterį iš jos makiažo". Man pasirodė tai labai keista ir aš paprašiau paaiškinti, ką jis turi omenyje. 

 

 

Skaityti daugiau...
Kokia terminio vandens nauda?

Terminis vanduo - viena geriausių veido odos, o taip pat kūno priežiūros priemonė. 

Skaityti daugiau...
10 mitų apie grožį, kurie priverčia mus sau kenkti

Amžinai likti jauniems ir gražiems - sunkus darbas. 

Skaityti daugiau...
Skirtumas tarp antiperspiranto ir dezodoranto

Žodis «antiperspirantas» yra labai ilgas ir mums, turbūt, paprasčiau yra pasakyti dezodorantas  arba iš viso «dezikas», bet tai visiškai skirtingi dalykai.

 

Skaityti daugiau...
Kaip taisyklingai testuoti kosmetiką parduotuvėje?
Skaityti daugiau...
Veido odos priežiūros rekomendacijos vasaros periodu

Vasarą mes mėgaujamės šiltomis dienelėmis ir ilsimės po ilgos žiemos. Bet kaip bebūtų keista, šiltuoju metų periodu oda taip pat patiria stresą. Todėl mūsų veido odai būtina ypatinga priežiūra ir dėmesys. Dėl nuolatinio saulės poveikio neapsaugotai veido odai gali atsirasti strazdanos, pigmentinės dėmės ir raukšlės.  

 

Skaityti daugiau...
Kuo skiriasi BB-kremas nuo CC-kremo?

Kas yra taip vadinamieji abėcėliniai kremai ir kuo skiriasi BB kremas nuo CC kremo?

 

Skaityti daugiau...
Krakmolo naudojimas

Jeigu Jūsų paprašytų įvardyti prieinamą produktą, be kurio Jūs neįsivaizduojate apie 60% patiekalų, ką atsakytumėte? 

Skaityti daugiau...
5 natūralūs aromatai, kurie suteiks Jums energijos

Jeigu Jūs iš nuovargio nepastovite ant kojų, mintys padraikai išsilaksto, o smegenys atsisako normaliai funkcionuoti, neskubėkite darytis dar vieno kavos puodelio arba ieškoti energetinio gėrimo.

Skaityti daugiau...
Vasaros sezonas: protingas deginimasis ir pagalba nudegusiai odai

 

Mėgaukitės saule saikingai

Skaityti daugiau...
10 makiažo įsakymų

Makiaže, kaip ir gyvenime, yra savo taisyklių, kitaip sakant įsakymų.

 

Skaityti daugiau...
Veido odos priežiūra ("Markell cosmetics" veido odos priežiūros priemonės)

Veidas - tai mūsų vizitinė kortelė, o veido oda - "drabužis", pagal kurį mus pasitinka. Lygi ir glotni jauna oda sudaro gerą įspūdį be jokių Jūsų papildomų pastangų. Bet oda, kaip ir drabužiai, reikalauja tam tikros priežiūros. Ir kuo vyresni mes tampame, tuo daugiau pastangų, laiko ir pinigų reikia investuoti į savo odos jaunystę ir grožį.

 

Skaityti daugiau...
Natūrali, organinė ir mineralinė kosmetika

Žiūrinėjant kosmetikos parduotuvių lentynose prekių etiketes darai išvadą: visa kosmetika čia a) 100% natūrali arba organinė, b) susideda iš bio, eko arba organic komponentų, c) turi mažiausiai vieną sertifikatą, kuris patvirtina pirmuosius du faktus.

 

Skaityti daugiau...
Kas yra kosmetika?

Kosmetika – bendras pavadinimas substancijoms, naudojamoms pakeisti (pagražinti) žmogaus kūno išvaizdą ar kvapą. Kosmetika paprastai vadinami odos priežiūros kremai, losjonai, pudros, kvepalai, lūpdažiai, rankų ir kojų nagų lakas, akių ir veido kosmetikos priemonės....

Skaityti daugiau...