Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
BEAUTY fotosesija: patarimai renkantis įvaizdį
Paskelbta:2020-11-09

Grožio fotosesijai „įgyvendinti" dažniausiai renkamas ryškus įvaizdis, sukurtas makiažo ir šukuosenos dėka, juk modelio išvaizda yra neatsiejama komercinių ir kūrybinių projektų dalis. Pagrindinis tokios fotosesijos tikslas - atskleisti ir pademonstruoti modelio grožį, prezentuoti jį ir stilistų darbą iš geriausios pusės. Grožio fotosesija bus naudinga bet kuriai merginai, todėl kad tai puiki galimybė sužibėti kreatyvumu, „pasimatuoti" naują vaidmenį ir pasijusti blizgaus žurnalo heroje.

Grožio fotosesijos ypatumai

BEAUTY stiliaus fotosesijai būdingi stambūs kadrai. Skyrium nuo portreto, pagrindinis akcentas čia yra veikėjo charakteris, o ne išvaizda. Atitinkamai, makiažas, šukuosena, apranga ir aksesuarai išeina į pirmą planą. Be to, svarbų vaidmenį vaidina modelio veido bruožai, kuriuos būtina taisyklingai pabrėžti.

Tie, kas svajoja gauti stulbinančią beauty-fotosesiją, bet negali sugalvoti originalios idėjos arba tiesiog nenori apsiimti pasiruošimo rūpesčiais, kreipiasi į profesionalias fotostudijas. Patirties turintys fotografai, vizažistai ir stilistai padės sukurti idealų įvaizdį, pasufleruos sėkmingas pozas, išspręs visus organizacinius klausimus.

Mergina iš viršelio: kaip sukurti stulbinantį įvaizdį savo jėgomis

Nė vienas šiuolaikinis madingas žurnalas, katalogas ar kosmetikos kompanijos reklaminis bukletas neapsieina be beauty-nuotraukų. Kokybiškos nuotraukos taps asmeninio albumo ar socialinių tinklų puslapių puošmena. Nuo ko pradėti pasiruošimą fotosesijai? Nuo išvaizdos spalvos tipo nustatymo! Taip Jums bus daug paprasčiau parinkti makiažą ir apsispręsti su aprangos atspalviais. Egzistuoja 4 spalvos tipai:

Spalvos tipas - tai universalus būdas nustatyti, kokia spalvų gama Jums tinka, kuri - ne. Jeigu kyla sunkumų suprasti, ar Jūs „pavasaris" ar „vasara", atlikite tokį eksperimentą: padarykite dešinei veido pusei šiltų atspalvių makiažą, būdingą pavasario tipui, o kairei - šaltų atspalvių. Pasidarykite nuotrauką ir atidžiai išstudijuokite gautą rezultatą.

Smulkmenos prikausto žvilgsnį

Kai su makiažu apsisprendėte, laikas parinkti aprangą ir aksesuarus. Beauty-fotosesija - tai iššūkis, provokacija, kūrybinis pasisakymas, todėl nereikia sulaikyti fantazijos. Atminkite, kad merginoms su stambiais veido bruožais ir dramatiško tipo stiliumi reiktų atiduoti duoklę konkrečioms ir griežtoms formoms, masyviems (stambiems) aksesuarams. Tinka aštrių pečių, V-formos iškirptės, geometrinių printų suknelės ir palaidinės. Metalo spindesys ir kontrastų žaismas - Jūsų variantas.

Romantinio įvaizdžio, minkštų, švelnių, apvalių veido formų  merginoms reiktų pabrėžti savo žavesį raukinukais, drapiruotėmis. Jums tinka pustos suknelės, smulkūs aksesuarai, ilgos ir moteriškos siluetų linijos.

Be to, reiktų prisiminti, kad look'as turi rezonuoti (atliepti) Jūsų charakterį. Persikūnyti į Jums visai nebūdingą įvaizdį ir 100% įsijausti į naują rolę per 1-2 fotosesijos valandas būna sunku. Remkitės savo natūraliu vidiniu pasauliu ir nuotaika. Įžūlioms ir savimi pasitikinčioms merginoms nereiktų vaidinti Džuljetos, geriau pasistengti parodyti stiprų, valingą, išraiškingą charakterį aprangos, makiažo, šukuosenos, žvilgsnio ar gestų pagalba. Tai atrodys organiškiau, tikroviškiau ir, galiausiai, gražiau!

Vok, kaip menininkas

Ieškokite įkvėpimo visur: knygose, filmuose, tapyboje ar komiksuose. Idėja grožio fotosesijai gali kilti po apsilankymo teatre arba pasivaikščiojimo po naktinį miestą, tad būkite atviri! Ir nepamirškite, kad Jūsų nepakartojamas individualumas + entuziastingas profesionalios komandos darbas - sėkmės laidas!  

 

Šaltinis: http://makeup-review.com.ua/content/1008-beauty-photo-session