Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Kosmetika karantine
Paskelbta:2021-01-29

Kas galėtų pagalvoti, kad karantinas ir su juo susiję apribojimai įtakoja mūsų odos būklę, o tai reiškia kad priverčia mus keisti priežiūros strategiją ir net gyvenimo būdą iš esmės. Belieka prisitaikyti prie aplinkybių!

Dabar, kai mes uždaryti tarp keturių sienų, labai lengva numoti ranka į išvaizdą ir odos priežiūrą. Iš tikrųjų, kokia prasmė daugiapakopėje odos priežiūroje - valymas, drėkinimas, maitinimas, apsauga ir vėl valymas - jeigu mes neišeiname iš savo irštvos? Kam, klausiame, naudoti kremą su galingu saulės filtru, jeigu mes matome saulę tik pro langą? Situacija iš tikrųjų keista, tačiau prie jos reikia prisitaikyti, o geriausia - pasistengti išgauti naudos.  

Atvirai kalbant, nuo to, kad Jūs esate namuose, nesate veikiami saulės ir nenaudojate dekoratyvinės kosmetikos, yra tam tikra nauda - Jūsų oda apie geresnes atostogas ir nesvajojo! Kita vertus, Jūs ir Jūsų oda yra atriboti nuo gryno oro, kas ne per geriausiai atsiliepia Jūsų savijautai ir išvaizdai. Ką galime padaryti?

Miegoti ne daugiau, o geriau!

Pagaliau gali susitvarkyti miegas. Sutvarkyti - tai nereiškia gulinėti lovoje po 12 valandų per dieną. Sveikas miegas - tai gilus miegas, be prabudimų, trunkantis ne daugiau kaip 9 valandas. Be to, miego valandos turi iškristi tam tikru paros laiku, atitinkančiu biologinį ritmą. Pagal jį, miegas turi prasidėti ne vėliau kaip 23 valandą ir trukti  iki 7-8 valandų ryto. Na gerai, pridėkime dar valandėlę, bet ne ilgiau!

 

 

 

Nepamirškite apie drėkinamąjį kremą

Štai jau daug dienų (ir kas žino kiek jų dar bus!) Jūsų oda veikiama sauso oro. O tai reiškia, kad jai, kaip niekad anksčiau, reikalingas geras drėkinamasis kremas. Atsižvelgiant į tai, kad dabar veikia įvairūs oro šildytuvai, o taip pat artėja laikas kai įsijungsime kondicionierius, ir  oro kokybė, kuriuo kvėpuojame mes ir mūsų oda, suprastės kelis kartus. Todėl būkite budrūs bei iniciatyvūs ir naudokite drėkinamąjį kremą, ir ne kartą, o 2 ar net 3 kartus per dieną.   

 

 

Eksperimentuokite

Dabar, kai turite daugiau laiko, galima išdrįsti eksperimentinei priežiūrai. Kaukės ir šveitikliai puikiai paįvairins Jūsų įprastą odos priežiūros ceremoniją. Paprastai kosmetologai nerekomenduoja naudoti agresyvius cheminius šveitiklius pavasarį, didelio saulės aktyvumo laikotarpiu, tačiau iki pavasario dar daug laiko ir nežinia, ar 2021-ųjų metų pavasario saulė švies būtent mums, o tai reiškia, galima surizikuoti.

 

 

Palepinkite rankas

Svarbi prevencinė priemonė, leidžianti sumažinti viruso plitimo riziką - kruopštus rankų plovimas. Tačiau karštas vanduo, muilas ir spirituoti antiseptikai ne itin gerai įtakoja mūsų odos būklę, kadangi jie pažeidžia rūgščių ir šarmų pusiausvyrą ir natūralų apsauginį odos sluoksnį. Štai kodėl dabar itin svarbu prižiūrėti ir puoselėti rankų odą ir daryti tai taisyklingai. Pirmiausia, kruopščiai šluostykite rankas po plovimo. Antra, iš karto naudokite kremą, o dar geriau - natūralų aliejų.

 

 

 

Daugiau judėkite

Gyvenimas - tai judėjimas, ir kad jis nesustingtų, darykite atsispaudimus, pilvo raumenų stiprinimo pratimus, pritupimus.    Tai sudegins ne tik kalorijas, bet ir kortizolį, streso hormoną . Akivaizdu, kad esama padėtis kelia nerimą, tačiau turime dėti visas pastangas, kad jam nepasiduotume. Ir žinote kodėl? Nes visi šie streso hormonai (visų pirma kortizolis) daro plaukus trapius, o odą sausą ir blankią. Ne, mes negalime to leisti.

 

 

 

 

Pandemija išnyks, išliks graži oda!

Nenusiminkime, netingėkime ir išeisime iš karantino, įgiję puikios odos priežiūros, sveiko miego ir gražios veido spalvos patirties.

 

 

Šaltinis: https://avecmoi.ru/smartblog/51/quarantine-cosmetics