Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Krakmolo naudojimas
Paskelbta:2017-07-03

Jeigu Jūsų paprašyti įvardyti prieinamą produktą, be kurio Jūs neįsivaizduojate apie 60% patiekalų, ką atsakytumėte? Kai buvo atlikinėjamas panašus eksperimentas, nuomonės išsiskyrė. Bet didžiausia apklaustųjų dalis įvardijo bulves. Neorginalu? Galimai. Tačiau, kalbant apie bulves, mes taip pat turime omenyje ir krakmolą...

Šiandien šie beskoniai milteliai naudojami itin aktyviai. Juo tirštinami padažai ir pudingai, sriubos ir tešla. O koks kisielius be krakmolo? Medikai teigia, kad bulvių krakmolas turi teigiamą poveikį virškinimo traktui. Daugelį stebina tas faktas, kad produktas taip pat naudojamas kosmetinių priemonių paruošimui. Veinu žodžiu, nereiktų nuvertinti krakmolo galimybių. Ir šiandien mes Jums įrodysime, jog krakmolą galima naudoti ne tik maisto pramonėje.

TINKA VEIDO ODOS PRIEŽIŪRAI

Pasidarykite kaukę riebiai odai. Sumaišykite 0,5 stiklinės šilto vandens, 2 valg.šaukštus krakmolo ir šiek tiek drėkinamojo kremo. Paskirstykite kremą ant veido ir palikite 20 minučių. Nuplauti reikia dideliu kiekiu vandens. Naudokite kaukę 3 kartus per savaitę.

VALO LANGUS

Langų valiklio paruošimui Jums reikės 1 stiklinės acto, pusės citrinos sulčių, 1 stiklinės vandens ir 2 valg.šaukštų krakmolo. Sumaišius ingredientus, perpilkite skystį į pulverizatorių, išpurškite ir nuvalykite paviršių.

VALO SIDABRINIUS STALO ĮRANKIUS

Tinkamai prižiūrėti sidabrinius stalo įrankius itin sunku. Palengvinti uždavinį padės pasta, paruošta namų sąlygomis. Sumaišykite 4 valg.šaukštus krakmolo su 50 ml. vandens. Naudodami servetėlę, ištrinkite pasta sidabrą ir palaukite, kol priemonė išdžius.

ŠALINA RIEBALŲ DĖMES

Jeigu ant rūbų ar sofos apmušalo liko dėmė nuo riebaus maisto, drąsiai naudokite krakmolą. Paruoškite specialų valomąjį mišinį: 50 ml. pieno ir 4 valg.šaukštai krakmolo. Viską išmaišykite iki pastos konsistencijos, paskirstykite ant dėmės ir palikite per naktį. Kai pasta išdžius, pašalinkite ją. Jeigu Jūs valote sofą, galimą ją išsiurbti.

ŠALINA NEMALONIUS KVAPUS

Kalba eina apie Jūsų avalynę. Norite greitai atsikratyti nemalonaus kvapo, neperkant brangių priemonių? Pabarstykite krakmolo ant avalynės ir palikite per naktį. Pašalinti ryte krakmolą galima siurbliu. Nuostabus efektas!

PALENGVINA LYGINIMĄ

Jeigu Jūs ne labai mėgstate lyginti, tiesiog sumaišykite 2 stiklines vandens su 1 arbat.šaukšteliu krakmolo. perpilkite skystį į pulverizatorių ir purškite ant drabužių prieš lyginimą.

ŠALINA PELĖSĮ NUO KNYGŲ

Naudokite nedidelį krakmolo kiekį, kad pabarstytumėte knygas. Jis ne tik sugers drėgmės perteklių, bet ir pašalins nemalonius kvapus.

VALO DRABUŽIUS

Ir daro tai geriau nei specialios priemonės valykloje. Paimkite plastikinį maišą ir įdėkite į jį drabužį, kurį norite išvalyti. Įberkite į maišą 2 stiklines krakmolo. Užriškite maišą ir kelis kartus gerai supurtykite. Kai krakmolas tolygiai pasiskirstys ant audinio, palikite maišą su drabužiais per naktį. Patikrinkite daiktus kitą rytą: jie bus švarūs.

ATRIŠA MAZGUS

Užrišote itin stiprų mazgą ir negalite jo atrišti? Pabarstykite jį nedideliu kiekiu krakmolo. Pamatysite, jis lengviau atsiriš. Ir laiko sugaišite kur kas mažiau.

VALO APMUŠALUS

Kad baldai atrodytų kaip nauji, juos reikia reguliariai valyti. Sumaišykite 1 stiklinę vandens su 1 valg.šaukštu krakmolo. Paskirstykite mišinį ant audinio ir tiesiog pratrinkite.

Kaip matote, bulvių krakmolas pasiruošęs stebinti! Šiandien Jūs galite drąsiai naudoti jį tiek maisto gamyboje, tiek sprendžiant smulkias buitines problemas.

 

 

Šaltinis: https://sovkusom.ru/primenenie-krahmala/