Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Kuo skiriasi BB-kremas nuo CC-kremo?
Paskelbta:2017-07-10

Paskutinį dešimtmetį kosmetinių priemonių rinką aktyviai šturmuoja gamintojai iš Europos ir Azijos, kurie siūlo moterims didelį alternatyvų tradicinio tonalinio pagrindo pakaitalų pasirinkimą, taip vadinamų BB-kremų ir CC-kremų. Sakoma, jog jau gaminami ir kiti pagal abėcėlę einantys produktai - DD ir EE kremai, bet mums nors su šitais išsiaiškinti: kas yra taip vadinamieji abėcėliniai kremai ir kuo skiriasi BB kremas nuo CC kremo?

 

KOKĮ REZULTATĄ DUODA BB-KREMAS

Iš pradžių išsiaiškinkime su BB-kremu. Europos rinkoje jis atsirado pakankamai neseniai, tačiau Korėjos gamintojai jau daugiau negu dešimtmetį „raganauja" ties tuo, kad jo formulę padaryti tiesiog idealią. Kaip teigia patys gamintojai, šis kremas derina savyje priežiūros ir odos netobulumų korekcijos funkcijas. Tačiau poveikis jo maždaug kaip šampūno-balzamo, t.y. nė viena iš išvardintų funkcijų neatliekama maksimaliai. Tai reiškia, kad, visų pirma, bandymai pakeisti keletą dekoratyvinių kosmetinių priemonių tik vienu kremu vargu ar bus sėkmingi, o antra, nereikia pamiršti ir apie pagrindinę odos priežiūrą.

Šis kremas padės išlyginti veido odos toną ir spalvą, suteiks jai matiškumo ir aksomiškumo, tačiau, jeigu Jūsų oda yra riebi arba probleminė, tai su tokiais reiškiniais kaip blizgesys arba išbėrimai, BB-kremas blogai susidoroja. Jis pats savaime suteikia odai lengvą spindesį, o derinyje su riebalinių liaukų išskyromis oda gali spindėti kaip veidrodis. Kas liečia priežiūrą, tai kremas tikrai turi drėkinamųjų, priešuždegiminių ir antibakterinių komponentų, jų poveikis nukreiptas į tai, kad oda po toniniu pagrindu netaptų sausa ir jautri. Pasiekti su BB-kremu tokio efekto, kaip su paprastu drėkinamuoju arba maitinamuoju kremu, neįmanoma.

Kaip jau buvo paminėta anksčiau, gamintojai iš Korėjos išvedė savo priemones į tarptautinę rinką žymiai anksčiau negu jų europietiški kolegos, todėl tokie korėjietiškų kremų prekės ženklai kaip Mischa, Skin 79, Etude House, Innisfree yra visų pripažinti ir muša visus pardavimų reitingus.

MARTINA parduotuvės siūlo unikalius italų gamintojo MESAUDA BB kremus.

 

CC-KREMAS GERIAU AR NE: YPATUMAI

CC-kremai atsirado europietiškoje rinkoje pakankamai neseniai ir gamintojai pozicionuoja tokius kremus kaip „pagerintą BB-kremo versiją". Ar taip yra iš tikrųjų, - sunku pasakyti, kadangi jų labai įvairus poveikio spektras. „CC" iššifruojama kaip „Color Control", o tai reiškia, kad visų pirma jie koreguoja išorinius odos netobulumus: išbėrimus, strazdanas, nelygų toną, pigmentines dėmes, kapiliarinį tinklelį ir t.t. Šio kremo ypatumas yra tas, kad juo galima maskuoti tamsius ratilus po akimis, t.y. jis turi ir maskuoklio funkcijų. Jis taip pat suteikia odai lengvo spindesio, kaip ir skaistinamoji priemonė (highligther), o reiškia, grynai teoriškai, viena tokia priemone galima pakeisti visą dekoratyvinių priemonių liniją. Tačiau „priežiūros" komponentų toks kremas turi daug mažiau, negu BB-kremas (kalba neeina apie komponentus, saugančius nuo saulės poveikio - jų gana didelis kiekis yra abiejose priemonėse).

Geriausiais CC-kremų šeimynos atstovais pripažintos priemonės tokių gamintojų, kaip Channel, M.a.c., Bobby Brown (šis amerikietiškas prekės ženklas gamina taip pat ir BB-kremus ir gali sudaryti konkurenciją gamintojams iš Korėjos), Smashbox.

MARTINA parduotuvėse, tarp gausybės kitų siūlomų CC kremų, verta atkreipti dėmesį į Eveline Cosmetics Magical CC kremą.

 

RASKIME SKIRTUMUS: PALYGINIMAS

Išsiaiškinkime, kokie yra šių kremų skirtumai.

Visų pirma, skiriasi tekstūra. Abiejų kremų sudėtyje yra silikono pagrindas, tačiau jo procentas žymiai didesnis BB-kreme. Todėl BB-kremas yra daug tirštesnis ir primena klasikinį makiažo pagrindą. CC-kremas šiuo aspektu daug lengvesnis ir po paskirstymo ant veido daugiau primena lengvos birios pudros tekstūrą.

Antra, kremai skiriasi savo savybėmis. Ir čia jau pirkėjas renkasi tą priemonę, kuri jam padės lengviau susidoroti su esama odos problema. Svarbu suprasti, kad BB-kreme priežiūros ir probleminių odos vietų korekcijos funkcijų santykis maždaug 50/50. Ir kad Jūsų oda būtų idealios būklės, Jums, greičiausiai, prireiks ir kitų dekoratyvinės kosmetikos elementų, tokių kaip pudra arba maskuoklis. CC-kremas su probleminių odos vietų korekcija susitvarko daug efektyviau ir gali paslėpti net gausius išbėrimus arba pigmentines dėmes. Todėl kremą reiktų rinktis atsižvelgiant į savo poreikius ir odos būklę.

Na ir trečia, kuo skiriasi šios dvi priemonės, tai patvarumas. Reikia pasakyti, kad palyginus su klasikiniu makiažo pagrindu, abu kremai yra daug patvaresni. BB-kremo sudėtyje yra „priežiūros" komponentų, kurie gerai įsigeria į odą, o kartu su jais ir kremo pigmentai. Bet jo tekstūra yra labiau kreminė, o reiškia, esant šilumos poveikiui, prakaituojant kremas turi savybę - išsilieti. CC-kremas, priešingai, kaip jau buvo minėta anksčiau, po išdžiuvimo turi birios pudros struktūrą ir laikosi ant odos ilgesnį laiką.

 

 

Šaltinis: http://glamius.ru/chem-otlichaetsya-bb-krem-ot-cc-krema