Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
PIRMOSIOS RAUKŠLĖS IKI 25 METŲ: KAIP SU JOMIS KOVOTI?
Paskelbta:2022-07-11

Raukšlės jau atsirado Jūsų veide, o Jums vos 18-25 metų? Tokioje situacijoje reikia tučtuojau imtis visų priemonių kovojant su šia neteisybe. Įvairių brandų gamintojai siūlo priemones pirmųjų su amžiumi susijusių odos pokyčių kontrolei, o taip pat aktyviai odos priežiūrai: priemones, padėsiančias susidoroti su raukšlėmis ir kitomis gasdinančiomis priešlaikinio senėjimo apraiškomis.

Kodėl raukšlės atsiranda jauname amžiuje?

Priežasčių gali būti daug, bet dažniausiai raukšlių atsiradimas iki  25 metų - tai siautulingo didmiesčio tempo ir ambicijų pasekmė, kuri užvaldo jaunas moteris. Jeigu išnagrinėti kiekvieną punktą, pagrindiniai veiksniai yra šie:

Tiesą sakant, dauguma jaunų moterų neturi pakankamai laiko analizuoti raukšles sukeliančius veiksnius ir bandymų ir klaidų būdu pasirinkti tinkamą kosmetiką. Bet kuriuo atveju reikia veiksmingos kovos su nasolabialinėmis raukšlėmis, smulkiomis linijomis ir dehidratacijos išprovokuotomis raukšlėmis, atsirandančiomis ant odos. O gležnai jaunai odai saugiausia bus dermatologinė kosmetika nuo pirmųjų raukšlių.

Kaip pašalinti ankstyvas raukšles?

Pirmiausia rekomenduojame pratinti save prie odos priežiūros ritualo 2 kartus per dieną. Valymas ir drėkinimas ryte ir prieš miegą, prireikus ir makiažo pašalinimas, yra priežiūros pagrindas, prie kurio galite pridėti ir kitų kosmetikos priemonių pagal savo odos poreikius. Be reguliarios pagrindinės priežiūros joks aktyvus senėjimą stabdantis kremas ar serumas neveiks. Kuriant savo kasdienės priežiūros ritualą, patariame atidžiai rinktis kosmetikos priemones, pradedant nuo švelnaus valymo.

Antra, atminkite, kad net ir brangiausias kremas nepanaikins raukšlių po vienos ar dviejų dienų naudojimo. Turi praeiti šiek tiek laiko, kol pasirodys pastebimas rezultatas - vadinamasis kaupiamasis priemonės poveikis. Šis laikas sutampa su natūraliu odos raginio sluoksnio atsinaujinimo ciklu - 4 savaitės (amžiuje ~ iki 25 metų). Didesnio aktyvumo kosmetika gali sutrumpinti šį laikotarpį. Tačiau stabilūs teigiami odos būklės pokyčiai įvyks po 48 dienų nuo tam tikro produkto naudojimo pradžios, o tai sutampa su visu jos atsinaujinimo ciklu. Ir, kaip taisyklė, su kremo pakuotės dydžiu.

Svarbiausia - kosmetika turi būti sukurta profesionalų dermatologų, joje turi būti veiksmingų veikliųjų medžiagų, kurios gali subtiliai išlyginti jauną odą jos nepersotindamos ir nesukeldamos dirginimo.

Šaltinis: https://astramed.com.ua/articles/pershi-zmorshki-do-yak-z-nimi-borotisya/