Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Veido odos priežiūra ("Markell cosmetics" veido odos priežiūros priemonės)
Paskelbta:2016-01-01

Veidas - tai mūsų vizitinė kortelė, o veido oda - "drabužis", pagal kurį mus pasitinka. Lygi ir glotni jauna oda sudaro gerą įspūdį be jokių Jūsų papildomų pastangų. Bet oda, kaip ir drabužiai, reikalauja tam tikros priežiūros. Ir kuo vyresni mes tampame, tuo daugiau pastangų, laiko ir pinigų reikia investuoti į savo odos jaunystę ir grožį.

Veido odos priežiūra - tai ištisas procedūrų, naudojant įvairias kosmetines priemones, kompleksas. Mūsų visų odos tipai skirtingi ir skirtingos odos problemos, bet mūsų tikslai, dažniausiai, sutampa: sustabdyti ankstyvą raukšlių atsiradimą arba sumažinti esamas raukšles, saugoti odą nuo išsausėjimo, nuo šalčio ir saulės... Todėl, praktiškai kiekviena moteris turi savo procedūrų ritualą ir reikiamos kosmetikos veidui rinkinį.

1. Prausimasis - tai, be ko neapsieina nė vienas mūsų rytas. Praustis iš ryto visus mus mokė nuo pat vaikystės: visų pirma, tai būtina odos valymui, antra, tokia nesudėtinga procedūra padeda mums pabusti ir atsigaivinti. Be to, prausimasis ne tik valo ir gaivina odą, bet gali taip pat išspręsti kai kurias jos problemas. Todėl svarbu taisyklingai parinkti prausimosi priemones. Šiandien egzistuoja didelis kosmetikos veidui pasirinkimas: įvairūs tonikai, putos, geliai, emulsijos ir grietinėlės. Valomieji kremai ir grietinėlės labiau tinka sausai ir jautriai veido odai, riebiam odos tipui labiau tiks prausimosi putos ir geliai. Paverskite prausimosi procedūrą malonia ir naudinga, naudojant šias kosmetines priemones:

- veido prausimosi gelis „Mineral cocktail"   - valomasis losjonas-tonikas „Mineral cocktail" 

2. Drėkinimas - antras būtinas veido odos priežiūros etapas. Odos išsausėjimas skatina ankstyvą odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą, todėl veido odos drėkinimas, turbūt, pats svarbiausias odos priežiūros punktas, užtikrinantis odos jaunystę ir grožį. Pradėti drėkinimą reikia jau dabar! Nereikia laukti tam tikro amžiaus, ir juolab nelaukite tos akimirkos, kai atsiras odos traukimo ir sausumo požymių. Mūsų oda lengvai praranda drėgmę ir sunkiai sugeria ją iš išorės, todėl atstatyti vandens pusiausvyrą - užduotis ne iš lengvųjų.  Daug lengviau drėgmę išsaugoti. Apsaugoti odą nuo išsausėjimo padeda drėkinamosios kosmetinės priemonės, kurios sukuria apsauginę plėvelę, neleidžiančią išgaruoti drėgmei. Tokių priemonių naudojimas užtikrins jaunos odos drėgmės pusiausvyrą. Brandi oda reikalauja kompleksinio drėkinimo, intensyvaus aktyviųjų medžiagų poveikio. Šiam tikslui puikiai tinka priemonės, kurių sudėtyje yra hialūrono rūgštis, koenzimas Q-10 ir kiti stiprūs drėkintuvai.

3. Kosmetika - tai, be ko reta moteris sutiks išeiti iš namų. Toninis kremas, šešėliai, skaistalai ir pudra sulygina odos spalvą, suteikia mūsų odai lygumo, o žvilgsniui išraiškingumo... O taip pat užkemša poras, neleidžia odai kvėpuoti ir sulėtina regeneracijos procesus. Ir kadangi be kosmetikos mums neapsieiti, reikia atsakingai pažiūrėti į makiažo valymo procedūrą. Visų pirma, reikia išsirinkti kosmetines makiažo valymo priemones. Jos skirstomos į „sausas" ir „drėgnas". „Drėgnos" priemonės - tai putos, geliai ir putėsiai, t.y. priemonės, kurias reikia nuplauti. „Sausoms" priemonėms priskiriamos grietinėlė ir pienelis. Makiažo valymo priemones reikia rinktis atsižvelgiant į odos tipą ir jautrumą, amžių, kosmetikos atsparumą, be to, akių makiažo valymo priemonės turi būti minkštesnės ir švelnesnės.

Atminkite, kokią priemonę bepasirinktumėte, makiažą nuo odos reikia valyti kasdien. 

4. Kasdienis odos priežiūros procesas turi būti užbaigiamas maitinamųjų kremų paskirtsymu, likus 1-1,5 h iki miego. Maitinimas - tai odos prisotinimas jai reikalingais mineralais, vitaminais, amino rūgštimis ir kitomis medžiagomis, kurios skatina ląstelių atsinaujinimą it atkūrimą. Pavyzdžiui, A vitaminas skatina odos atkūrimą, jo trūkumas pasireiškia odos išsausėjimu ir šerpetojimu, E vitaminas padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir mažina raukšleles, o cinkas padeda išspręsti inkštyrų problemas. Intensyvi ląstelių regeneracija vyksta naktį, todėl labai svarbu naudoti naktinius kremus. Tačiau nereikia pamiršti nei dieninio kremo, nei maitinamųjų veido kaukių, kurios beveik akimirksniu veikia odą. Mes siūlome Jums šias veido odos priežiūros priemones:

- "Mineral cocktail" veido kremai +25, +35, +45 (dieniniai ir naktiniai)

Kad Jūsų oda ilgiau išliktų jauna, gaivi ir stangri, pasirūpinkite šiuolaikine ir pilnaverte odos priežiūra. Skirkite veido odos priežiūrai vos kelias minutes per dieną - ir oda ilgus metus dėkos Jums savo puikia išvaizda.