Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Veido odos priežiūros rekomendacijos vasaros periodu
Paskelbta:2018-05-22

Vasarą mes mėgaujamės šiltomis dienelėmis ir ilsimės po ilgos žiemos. Bet kaip bebūtų keista, šiltuoju metų periodu oda taip pat patiria stresą. Todėl mūsų veido odai būtina ypatinga priežiūra ir dėmesys. Dėl nuolatinio saulės poveikio neapsaugotai veido odai gali atsirasti strazdanos, pigmentinės dėmės ir raukšlės.  

Valymas

Vasarą veido odai itin reikia valymo. Dulkių dalelės, purvas, kosmetika, prakaitas - visa tai užkemša poras. Jeigu po sunkios dienos iš karto nueiti miegoti, baisu net pagalvoti, kaip „kankinsis" oda naktį. Pakanka kartą taip užmigti, ir teks ilga laiką gydyti spuogus.

Šiltuoju metu laiku geriausia pereiti prie lengvų prausimosi putų ir nepamiršti apie toniką. Jis ne tik pašalins nešvarumų likučius, bet ir paruoš odą tolimesnei priežiūrai.  Valymo procedūra būtina ryte ir vakare, karštuoju periodu ir esant riebiam odos tipui gali atsirasti poreikis papildomai valyti odą. Tokiu atveju reikia nusiprausti lengvomis putomis arba atgaivinti odą toniku.

Drėkinimas ir maitinimas

Vertėtų pakeisti riebų kremą lengvesniu, kad neapkrautumėte odos. Pageidautina, kad sudėtyje būtų SPF 20 (o geriausia SPF 50) filtrų, vitaminų ir antioksidantų. Tada kremas gali suteikti dvigubą naudą Jūsų odai.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į odos priežiūros priemonių sudėtį. Vasaros metu, kai drėkinimas ir maitinimas ypatingai reikalingas, geriau atsisakyti priemonių, kurių sudėtyje yra spirito.

Kosmetika
Vasarą trys sluoksniai kosmetikos ant Jūsų veido nuolat „plauks", užkimš poras ir sukurs nuolatinį nešvarios Jūsų veido odos pojūtį. Kad atrodytumėte gaiviai ir nepavargtumėte nuo nuolatinio makiažo koregavimo, geriausia apsiriboti kokybišku kremu ir lengva pudra, blakstienų tušas ir skaistalai suteiks gaivumo ir pabrėš natūralų grožį. Vasarą geriausia naudoti minimalų kosmetikos kiekį, kad Jūsų oda kvėpuotų.

Šveitiklis arba kitos agresyvios procedūros

Šveitiklis - viena populiariausių odos būklės ir išvaizdos gerinimo procedūrų. Nepaisant gylio (paviršinis, vidutinio gylio, gilus) ir poveikio mechanizmo (lazerinis, cheminis, mechaninis ir t.t.), šveitiklis turi vieną tikslą - negyvų odos ląstelių pašalinimas nuo odos paviršiaus.   Natūralu, kad galimi uždegimai ir pašalinis poveikis. Šveitikliai itin nerekomenduojami vasaros periodu. Po pilingo (šveičiamųjų procedūrų) gali atsirasti pigmentinės dėmės, ir paraudimai. O lazerinė epiliacija sukels odos nudegimus, jeigu po procedūros bus atvira (apnuoginta) saulės spinduliams.

Galimas šalutinis poveikis po pilingo:

o    Eritema

o    Šerpetojimas

o    Patinimai

o    Patamsėjusi oda

Apgamų ir papilomų ant veido šalinimas šiltuoju metų laiku taip pat yra uždraustas. Tai gali sukelti odos ligas ir kosmetologines problemas.

Kokybiški akiniai nuo saulės

Kokybiški akiniai nuo saulės apsaugos nuo raukšlių aplink akis ir patausos Jūsų regėjimą. Šviesos laidumo laipsnis turėtų varijuoti 0 - 2 ribose.

Mityba

Vasarą galima drąsiai į kasdienį racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių, riešutų ir uogų. Jie turės teigiamą įtaką visam organizmui, taip pat ir odai. Avižų košė šalina šlakus iš organizmo. Jeigu ją įtraukti į kasdienį racioną, tai po mėnesio galima bus pastebėti, kaip oda pasikeitė ir tapo švaresnė.

Skysčiai

Skysčiai yra labai svarbi priežiūros grandis. Gerti pakankamą skysčių kiekį būtina visais metų periodais. Tie, kurie kategoriškai negali gerti vandens, turėtų pradėti nuo stiklinės vandens per dieną arba pakeisti vieną kavos puodelį į vandenį su citrina. Per savaitę organizmas prisitaikys prie naujo režimo, vandens poreikis išaugs. Tokiu būdu, palaipsniui galima atsisakyti tam tikrų gėrimų (sumažinti jų kiekį) arba bent jau išgerinėti savo skysčių normą per dieną.

Jeigu organizme trūksta skysčių, oda praranda savo elastingumą ir tampa suglebusi, atsiranda raukšlės. Kad mūsų oda visada būtų sveikos ir patrauklios išvaizdos, ją reikia tinkamai prižiūrėti. Vasarą itin svarbu odą drėkinti ir tepti apsauginiu kremu. Kremus skirsto į dieninį ir naktinį - ir tam yra kelios priežastys.

*Dieninis kremas saugo odą nuo ultravioletinių spindulių

*Naktinis kremas maitina odą riebalais ir augaliniais aliejais

*Tonikai taip pat labai efektyviai valo ir gaivina odą

Laikantis tokių paprastų rekomendacijų, galima pastebimai pagerinti odos būklę, ypatingai vasaros periodu. 

 

Šaltinis: http://kasmetika.net/uxod-za-kozhej-lica-v-letnij-period-s-topfreeshop