Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
2024-01-01
PAPOUTSANIS - didžiausias muilų gamintojas Graikijoje

1870 m

Lesbas, 1870.  Žalia alyvuogių sala Šiaurės Egėjo jūroje įkvepia to laikmečio verslininką Dimitris Papoutsanis pastatyti pirmąją garu varomą alyvuogių aliejaus ir muilo gamyklą regione. Gryni augaliniai aliejai kaip išskirtinės žaliavos pradeda gaminti žaliąjį alyvuogių aliejaus muilą ir atveria kelią legendinei įmonei, kuri tęsia savo sėkmingą veiklą iki šiol, jau beveik 150 metų.

1913 m

1913 m. įmonė perkelia savo veiklą iš Lesbo salos į Pirėjo uostą ir pradeda naują savo istorijos skyrių - Graikijoje bus pastatyta viena pirmųjų muilo gamyklų.

1917 m

1917 metais Pirėjo gamykla pradėjo gaminti žalią skalbimo muilą to meto šeimininkėms, taip pat masiniam vartojimui skirtus Marselio muilus.

1936 m

1936 m. gamyklos gamyba vėl diegia naujoves ir plečiasi į aromatinio muilo pramonę, pristatydama kažką beprecendentiško to meto Graikijos rinkai: levandų ir gėlių muilus.

1950 m

Šeštojo dešimtmečio pradžioje, kylant Graikijos visuomenės gyvenimo lygiui, Papoutsanis suranda tinkamą rinką ir pristato simboliu tapusį „Karavaki" - aromatinį muilą, garsėjantį neblėstančia sėkme.

1967 m

1967 m. įmonė perkelia savo veiklą į Pietų Kifisiją ir plečiasi į naujus verslo padalinius, tokius kaip riebalų rūgščių-glicerino, kosmetikos, maistinių aliejų ir riebalų gamyba.

1970 m

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje naujoje Kifissia gamykloje gaminamas pirmasis Papoutsanis firmos glicerino muilas.

1972 m

Sėkminga įmonės veikla buvo užantspauduota 1972 m., įstojus į Atėnų vertybinių popierių biržą.

2001 m

2001 m. vasario mėn. įmonė atidaro savo naujas gamyklas Ritsonoje, Evijoje. Šiandien Papoutsanio gamykla yra viena didžiausių ir moderniausių muilo ir reikmenų viešbučiams gamyklų Europoje ir vienintelė Graikijoje.

2018 m

Bendrovė per pirmąjį 2018 m. pusmetį demonstravo reikšmingą 19,8% apyvartos augimą. Konkrečiai skaičiuojant, 2018 m. pirmąjį pusmetį apyvarta siekė 12 mln. eurų, palyginti su 10 mln.

Šį augimą daugiausia lėmė išaugę „muilo makaronų" pardavimai užsienyje, firminių produktų pateikimas JAV rinkoje, esamos partnerystės plėtra trečiųjų šalių gamybos sektoriuje, viešbučių produktų sektoriaus plėtra.

 

Ir šiai dienai, 2024 m., mes turime garbę pristatyti šiuos unikalius produktus - alyvuogių aliejaus muilus, skalbimo muilus, glicerino muilius, kosmetinius muilus ir t.t.

Ieškokite PAPOUTSANIS produktų MARTINA parduotuvių lentynose!