Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
10 makiažo įsakymų
Paskelbta:2016-08-01

Makiaže, kaip ir gyvenime, yra savo taisyklių, kitaip sakant įsakymų.

 

1.      Akys yra labai jautrios mikrobams. Naudokite tik SAVO KOSMETIKĄ. Naudojant ne savo kosmetiką, galima pernešti akių infekciją.

2.      Korekcinės priemonės ir pudros atspalvis turi atitikti Jūsų natūralios odos atspalvį. Kruopščiai paskirstykite makiažo pagrindą, kad nebūtų perėjimo „smakras-kaklas".

3.      Drėkinkite odą prieš miegą ir prieš darant makiažą.  Drėkinimas - odos grožio garantas. Kosmetika geriau pasiskirsto, o drėkinimas prieš miegą padeda odai išsaugoti stangrumą ir sveikatą.

4.      Nenaudokite blakstienų tušo ilgiau negu 3 mėnesius. Per tris naudojimo mėnesius jame susikaupia didelis mikrobų kiekis. Kad išvengtumėte mikrobų patekimo į tušą, nereikia braukti šepetėliu žemyn-aukštyn tubelėje - nors taip Jūs ir „atgaivinate" jį, bet taip pat ir įstumiate į vidų mikrobus. Vietoj to kelis kartus pasukite šepetėlį tubelėje, kad pasemtumėte daugiau tušo, o po to ištraukite šepetėlį.

5.      Labai ryški akių kontūro linija atrodo nenatūraliai. Jeigu neišeina nubrėžti lygaus kontūro, turbūt reiktų minimaliai naudotis akių kontūro plunksnele ir naudotis tik akių pieštuku.

6.      Nepamirškite nuolat drėkinti lūpas. Nėra nieko geriau, negu saldus bučinys gundančiomis minkštomis lūpomis. Šaltu oru būtinai naudokite lūpų balzamą, kad išvengtumėte šerpetojimo ir sausumo. Drėkinimas taip pat bus naudingas, naudojant lūpdažį arba lūpų kontūro pieštuką.

7.      Nepamirškite prieš miegą nuvalyti makiažo. Mes visi žinome, kad prieš miegą kosmetiką reikia nuvalyti. Jeigu to nedarysime, pagreitinsime odos senėjimo procesą. Dekoratyvinė kosmetika tik išsausina odą. Akių kosmetika apsunkina akių vokus, ko pasekmė - raukšlių atsiradimas.

8.      Nederinkit akių vokų šešėlių prie drabužių spalvos, jeigu jie balti, juodi, rudi arba pilki. Jeigu drabužiai yra rožinės, žalios, raudonos, mėlynos ir oranžinės spalvos, nereikia rinktis tokios spalvos šešėlių. Tai atrodo vulgariai ir nenatūraliai. Tokie deriniai tinka tik neutralioms spalvoms.

9.      Nenaudokite skaistalus daugiau negu 2 tonais tamsesnius už Jūsų natūralų odos skaistumą. Ruošiatės pasirodymui cirke? Nepiktnaudžiaukite labai ryškiais skaistalais ir nepieškite skaistalais apskritimų. Svarbiausia taisyklė - skaistalus reikia skirstyti 2 pirštų atstumu nuo nosies sparnų skruostikaulių link.

10.      Tolygiai skirstykite makiažo priemones. Jūs turite atrodyti natūraliai. Nieko neturi būti itin ryškaus ar aiškiai apibrėžto. Norint tolygiai paskirstyti šešėlius arba skaistalus, naudokite teptukus ir šepetėlius.