Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
5 natūralūs aromatai, kurie suteiks Jums energijos
Paskelbta:2017-05-18

Jeigu Jūs iš nuovargio nepastovite ant kojų, mintys padraikai išsilaksto, o smegenys atsisako normaliai funkcionuoti, neskubėkite darytis dar vieno kavos puodelio arba ieškoti energetinio gėrimo.

Rinkitės aromaterapiją - natūraliausią ir saugiausią būdą "įkvėpti" žvalumo į Jūsų organizmą.

APELSINAI 

Apelsinas geras ne tik kaip sultingas ir naudingas vaisius, bet ir kaip vienas geriausiai energija pakraunantis kvapas aromaterapijos pasaulyje. Be to, eteriniai apelsino aliejai turi depresiją slopinančių savybių.

 

MĖTA

Gaivinantis ir skvarbus mėtų kvapas naudingas ne tik žiemą, kai reikia įveikti sinusitą. Jis padės lengvai susidoroti su galvos skausmu ir padidins dėmesio koncentraciją bet kuriuo metų laiku.

 

CITRINOS

Citrinos aromatas vienu metu pakraus energija ir pakels nuotaiką. Aromaterapijoje eterinis citrinų aliejus  naudojamas kovoje su nervingumu, psichologiniu nuovargiu ir išsekimu.

 

EUKALIPTAS

Pajausti eukalipto eterinių aliejų kvapą galima net ir be kelionės į Australiją. Eterinio aliejaus flakonėlis palengvins tiek fizinį skausmą, tiek psichologinį nuovargį. Be to, eksperimentiniu būdu įrodyta, jog eukalipto kvapas sustiprina smegenų aktyvumą.

 

GREIPFRUTAS

Taip pat kaip apelsino ir citrinos aromatai, ryškus citrusinis greipfruto aromatas puikiai pakrauna energija ir saugo nuo stresų ir depresijų. Liaudies medicinoje tvirtinama, kad greipfruto aromatas padeda formuoti pozityvesnį požiūrį į gyvenimą.

 

Šaltinis: http://xopowosidim.com/5-prirodnyx-aromatov-kotorye-zaryadyat-vas-energiej/