Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Kaip taisyklingai testuoti kosmetiką parduotuvėje?
Paskelbta:2018-10-17

Tikslas - surasti tinkamą atspalvį ir nepasigauti infekcijos

Jūs turbūt esate girdėję istorijų apie tai, kokiomis siaubingomis ligomis galima užsikrėsti, testuojant kosmetiką parduotuvėje. Nereikia tikėti viskuo ir atimti iš savęs „parduotuvinių testų" džiaugsmą: pilnai įvertinti atspalvius, tekstūrą ir tankumą neišeis net analizuojant pačias detaliausias „ataskaitas" internete. Gandai apie hepatitą, kuris perduodamas per lūpdažį, dažniausiai yra perdėti, o štai herpis, konjunktyvitas, svetimos odos mikrodalelės ir tiesiog purvas (nešvarumai) - viso šito iš tikrųjų ant kosmetinių priemonių yra pertkelius. Ir kad to neišnešti ant savęs iš parduotuvės, pakanka laikytis paprastų taisyklių.

Netestuokite iš indelių

Testerius indeliuose (bonkutėse) geriausia apeiti, net jeigu konsultantai siūlo vienkartines menteles. Deja, mentelėmis naudojasi ne visi: Jūs negalite būti tikri, kad pirkėjas, kuris testavo kremą prieš Jus, neįkišo tenai pirštų. Aišku, dezinfekcinės priemonės ir konservantai daro savo reikalą ir neleidžia mikrobams daugintis, bet galimybė kažką „pasigauti" vis tiek išlieka. Rinkitės testeriukus pompose arba tūbose - tai yra higieniškiausias variantas.

Pašalinkite viršutinį sluoksnį

Geras būdas „dezinfekuoti" bet kokią pieštukinę priemonę (stick) - atsargiai pašalinti viršutinį užsiteršusį sluoksnį mentele ir apdoroti „stiką" antiseptiku.  Akių ir lūpų pieštukus prieš testuojant galima padrožti, kad tikrai nuimtumėte viršutinį paviršių su dulkėmis ir nešvarumais. Kad būtumėte visiškai ramūs - geriausia naudoti savo, atsineštą iš namų drožtuką.

Viską mėginkite ant išorinės delno pusės

Ypatingai jeigu Jūsų oda linkusi į sudirgimus. Jeigu nauja priemonė sukels alerginę reakciją, Jūs ir taip ją pamatysite - tiesiog ant delno ji pasireikš kur kas mažiau, negu ant daug jautresnės veido odos. Taip kad rizikuoti nėra prasmės. Kai įsitikinsite, kad oda normaliai reaguoja, galite  rinktis atspalvį.

 

Šaltinis: https://www.vogue.ru/beauty/guide/kak_pravilno_testirovat_kosmetiku_v_magazine/