Profesionalios plaukų priežiūros priemonės ir įrankiai
Parfumerija, kosmetika ir galanterija
Buitinės chemijos ir higienos prekės
Kokia terminio vandens nauda?
Paskelbta:2019-05-06

Terminis vanduo - viena geriausių veido odos, o taip pat kūno priežiūros priemonė. Odos audiniai, kaip ir plaukai, reguliariai praranda drėgmę ir reikalauja jos atstatymo. Kosmetologai primygtinai rekomenduoja naudoti terminį vandenį. Ši priemonė puikiai drėkina odą ir užtikrina jai reikiamą tonusą. Plaukai, jo veikiami, tampa stipresni ir mažiau lūžinėja.

Dauguma terminio vandens šaltinių yra Prancūzijos teritorijoje. Būtent čia sukaupta apie 20% šio stebuklingo skysčio. Bet toli gražu ne kiekvienas gali sau leisti lankytis tokiuose šio regiono SPA-kurortuose. Šiuo atveju pakanka tiesiog nueiti į vaistinę ar kosmetikos parduotuvę ir surasti ten terminį vandenį purškiklio pavidalu. Unikalios mineralinės sudėties dėka, teigiamą terminio vandens poveikį Jūs pajusite iš karto. Terminį vandenį galima purkšti tiesiogiai ant makiažo. Galima naudoti kelis kartus per dieną. Jeigu pasireiškia odos tempimo pojūtis, galite drąsiai naudoti terminį vandenį. Geriausia naudoti jį po kosmetologinių procedūrų. Jis puikiai veikia po masažo arba gilaus valymo procedūrų. Jūs pastebėsite, kaip oda akimirksniu taps stangresnė ir spindinti.

Terminis vanduo efektyvus kovoje su celiulitu. Jis tinka vių tipų odai, nepriklausomai nuo amžiaus. Vandens sudėtis grynesnė negu mineralinio vandens. Jis išgaunamas iš šaltinių, esančių dideliame gylyje. Čia jis yra veikiamas gana aukštų temperatūrų. Taip pat reikia nepamiršti apie didelį slėgį.

Vandenyje yra beveik visų žinomų mirkoelementų, tačiau subalansuota dozė. Štai kodėl Jūs turėtumėte naudoti terminį vandenį kaip odos ir plaukų gyvybės eliksyrą. Jis pagerina apykaitą ląstelėse. Taip pat jis gali pagerinti organizmo pasipriešinimą įvairioms infekcijoms. Oda įgauna optimalų drėgmės lygį. Pagerėja jos apsauginės savybės. Pačios populiariausios priemonės, skirtos probleminei odai, pagamintos terminio vandens pagrindu.

Šaltinis: http://13angels.ru/chem-polezna-termalnaya-voda